Witamy!

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z naszego bloga o profesjonalnych usługach oraz prawnikach

Styczeń 2019 Październik 2018 Marzec 2018 Luty 2018 Styczeń 2018

Ubezpieczenie małej i średniej firmy

2018-10-16 | Sylwia

frazy kluczowe: broker ubezpieczeniowy, ubezpieczenie dla firmy

To, że duże przedsiębiorstwa wykupują polisy ubezpieczeniowe jest jasne. Nieco inaczej do tej pory to wyglądało w przypadku małych i średnich firm.

Małe firmy ze względu na koszty w większości rezygnowały z polisy ubezpieczeniowej. Na szczęście coraz więcej firm ubezpieczeniowych przygotowuje specjalne oferty właśnie dla małych i średnich firm. Są one bardzo atrakcyjne cenowo oraz zawierają bardzo szeroki zakres usług.

Ubezpieczenie dla firmy staje się zatem dostępnej dla każdego przedsiębiorcy. Na co możemy liczyć zawierając taką polisę ubezpieczeniową. Przede wszystkim ubezpieczyć możemy nasze mienie, nasz majątek. Głównie w czterech zakresach. Po pierwsze, od zdarzeń losowych. Zaliczyć możemy do nich na przykład pożar lub zalanie. Po drugie, od kradzieży. Po trzecie, ubezpieczyć możemy sprzęt elektryczny. I po czwarte, ubezpieczyć możemy przewożone towary.

Chodzi tu o ubezpieczenie podczas transportu. Oprócz ubezpieczenia mienia możemy wykupić także ubezpieczenie OC (ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej) oraz ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków). Jeśli posiadamy samochody służbowe warto skorzystać także z ubezpieczenia Assistance. Jak zatem widać oferta ubezpieczeniowa dla małych i średnich przedsiębiorstw jest na prawdę szeroka.

Broker ubezpieczeniowy przedstawi nam ją bardzo dokładnie i w raz nim będziemy mogli wybrać dla siebie i swojego przedsiębiorstwa najlepsze rozwiązanie. Wszystko bowiem będzie zależało od naszych potrzeb i oczekiwań.

'

Zobacz to na zdjęciach:
broker ubezpieczeniowy
ubezpieczenie dla firmy

Warto zobaczyć: